Tango Café Delft | Workshops & Show Lorena & Jory

Tango Café – Herfsteditie

Met de fantastische Jory & Lorena

We zijn ontzettend blij dat we de geweldige Jory en Lorena mogen verwelkomen voor deze speciale herfsteditie van Tango Café! Bereid je voor op een inspirerende avond vol leren, verbinding en onvergetelijke dansmomenten.

Workshops door Jory & Lorena

Voorafgaand aan de milonga starten we met twee boeiende workshops:

Workshop 1 – Improvisatie: Ontketen je Creativiteit (Intermediate)

Tango is geen choreografie — het is een gesprek.
In deze workshop ontdek je hoe je beweging kunt creëren in het moment, door te luisteren naar je partner én naar de muziek. Doorbreek je grenzen en ontwikkel een nieuw repertoire met passen die je al kent — om zowel jezelf als je partner te verrassen.

Workshop 2 – Muzikaliteit & Versieringen (Advanced)

Versieringen zijn geen trucjes — ze zijn de interpunctie in je dans.
Net als muzikaliteit helpen ze je om subtiliteit en expressie toe te voegen. Leer wanneer je moet fluisteren, wanneer je mag schreeuwen, en wanneer je stilte laat spreken.

Schrijf je in voor de workshops via deze link
Er zijn een beperkt aantal plekken beschikbaar!

️ Na de Workshops

Genieten we samen van een gezellige gezamenlijke maaltijd — een perfect moment om bij te praten en op te laden voor de milonga.

Milonga Time!

We dansen de avond weg op zorgvuldig samengestelde tandas door TDJ Armin, met als hoogtepunt een spectaculaire show van Jory en Lorena!

Kom leren, dansen en vieren met ons — tot ziens op Tango Café!